Filip Calta Provozni reditel R

ReFresh bistro: Vyvinuté pre toto modernú dobu

Aj vy si pravdepodobne pod školským bufetom predstavíte tradičné bufetové okienka a celkovo veľmi nekomfortné priestory. Tomu je však už koniec? Na trh sa dostalo ReFresh bistro, ktorého cieľom je priniesť do škôl novú a modernú atmosféru.

Ide o najväčšiu sieť školských bufetov na území Českej republiky. ReFresh bistro prevádzkuje viac ako 50 pobočiek v Česku a v najbližších rokoch by sa chcelo rozrásť aj na území Slovenska. Už niekoľko škôl totiž oslovilo majiteľa, najmä z Bratislavy. Určite by to bolo skvelé riešenie, pretože školáci potrebujú plnohodnotné a zdravé jedlá. O tom práve ReFresh bistro je. Ako už z názvu vyplýva, pripravujú čerstvé snacky na zahryznutie, čo určite ocení veľmi rád každý školák.

Máte záujem? Ozvite sa!

ReFresh bistro môže mať v škole skutočne každý. Ak ste zamestnancom niektorej z nich, prípade priamo zástupca školy, stačí sa ozvať a s majiteľom sa dohodnete. Aktuálne refresh bistro prechádza rôznymi administratívnymi úkonmi, aby táto spoločnosť mohla vstúpiť aj na slovenských trh. Preto neváhajte a rezervujte si miesto u vás v škole už dnes!

Bistro v rámci modernej doby

Moderná doba prináša moderné riešenia. To všetko, samozrejme, pociťujú aj školáci. Práve tí by mali mať ideálne prostredie na relax a odpočinok v rámci školy. Výborným riešením je ReFresh bistro, ktoré je vyvinuté tak, aby poskytovalo študentom čo najviac komfortné prostredie.

Samoobslužné pokladne

V ReFresh bistre sú vo väčšine prípadov zamestnaní študenti, starší ľudia, prípadne mamičky na materskej. Jednoducho ľudia, ktorým vyhovuje pracovať pár hodín počas dňa a mať cez prestávky väčší nával zákazníkov. Výhodou však je, že v ReFresh bistre fungujú aj samoobslužné pokladne, ktoré je možné využiť. Taktiež je možné aj platenie kartou, ktoré v klasických školských bufetoch bolo nemožné.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 95

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top