doplnky stravy 1680867136

Vápnik: Aké benefity v rámci zdravia prináša?

Vápnik je minerálna látka, ktorá má kľúčové úlohy v rámci zdravia kostí aj zubov. To však zďaleka nie je všetko. Tento výnimočný minerál má aj ďalšie funkcie v tele, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. O ktoré ide sa dočítate v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

Pravdepodobne ste už neraz zachytili, že prijímať do tela minerálne látky sa jednoducho oplatí. Je to hneď z niekoľkých dôvodov. Napríklad, vápnik sa v tele zúčastňuje na rôznych svalových funkciách. Je preto nevyhnutný nielen pre správne fungovanie kostí a zubov, ale aj svalov. Ak je v tele vápniku nedostatok, môže sa to prejaviť aj na zhoršených svalových funkciách a problémoch, ktoré súvisia s koordináciou pohybu.

Z6KteP51

Reguluje krvný tlak

Vápnik má za úlohu aj regulovať krvný tlak. Ak by vás zaujímalo, ako tento minerál môžete do tela prijímať, skvelým riešením je strava, prípadne výživové doplnky. V tomto prípade odporúčame produkt Vápnik z mora, ktorý prispieva aj k normálnej funkcii imunitného systému. Keďže obsahuje vo veľkej miere vápnik, podieľa sa na zdravej regulácii krvného tlaku. Slúži tak aj ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení. Okrem iného, tento doplnok výživy je od spoločnosti Naturvita, ktorá je známa pre vysokú kvalitu prevedenia svojich výrobkov.

Podporuje zdravie pokožky

Máte problémy s pokožkou, trápia vás vrásky, prípadne iné nedokonalosti? V tom prípade neváhajte užívať viac vápnika. Je totiž dôležitý aj pre zdravie pokožky a vlasov. Ak je v tele vápnika nedostatok, môže to viesť k šupinateniu a krehkosti vašej pokožky. Práve preto je dôležité prijímať dostatok vápnika. Vaša pleť bude vďaka tomu krásna, pevná a bez akýchkoľvek prejavov starnutia.

Samozrejme, pozitívnych účinkov vápnika je ďaleko viac. Podieľa sa aj na zmiernení kŕčov a bolestí, pričom napomáha znižovať riziko zlomenín.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 95

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top