moda 1574412825

RETRO zima sa blíži

Tohtoročné zimné módne trendy potešia všetky milovníčky retro štýlu, výrazných farebných kombinácií, extravagancie a kvetinových vzorov. Móda berie ohľad aj na ekológiu, a preto zástupcovia popredných módnych značiek nabádajú k tomu, aby ste po trendy kúskoch zalovili vo svojej skrini a second handoch.

Rozkvitnutá zimná lúka

Kvetinové vzory sa nám spájajú skôr s letom a jarným obdobím, no tento rok to bude iné. Kvety na blúzkach, šatách, sukniach či nohaviciach si môžete dovoliť nosiť aj v zime. Populárne budú najmä sukne v „áčkovom“ strihu a maxišaty.

K farebným a výrazným kvetinovým vzorom sa hodí hnedá, pieskovo žltá alebo námornícka modrá. Pri zostavovaní vášho outfitu sa držte pravidla troch farieb a noste vždy len jeden výrazný vzorovaný kúsok.

Mystická fialová a veselá žltá

Aj farebnosť zimnej módy bude tento rok trochu netradičná. Absolútnym hitom sú výrazné pančuchy v žltých odtieňoch. Stavte na horčicovú a pieskovo žltú.

Aj na pančuchách môžete nosiť výrazné kvetinové alebo geometrické vzory. Kabáty, nohavice a XXL páperové bundy, ktoré sa opäť vrátili do módy, laďte do všakovakých odtieňov fialovej farby. Populárna bude ako slabučká levanduľová, tak mysticky tmavá fialová.

Zimná DISCO guľa

Staré sa neustále vracia a aj preto nemusíte nakupovať ako zmyslov zbavení. Osemdesiat percent toho, čo bude IN túto zimu, nájdete vo svojej či v babičkinej skrini. TOP budú topánky na hrubej platformemenčestrové saká a nohavice, už spomínané páperové bundy a retro sukne. Nič nepokazíte ani flitrami, ktoré boli populárne v sedemdesiatych rokoch.

Veľké, väčšie, najväčšie!

Aj vy ste milovali to obdobie, keď boli veľké kabelky povolené? Módny návrhári sa však z nepochopiteľného dôvodu rozhodli, že ich začnú zmenšovať. Máme pre vás dobrú správu, návrhári dostali rozum a túto zimu sa budú nosiť MEGA veľké kabelky. Stavte na horčicovo žltú, vínovo červenú a už spomínanú fialovú farbu. Dbajte na to, aby ste nosili kabelky z kvalitných materiálov. Ak sa na to cítite, flitre môžete mať aj na svojej taške.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 68

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top