15234291

Školské tašky patria medzi obľúbené a zmysluplné darčeky. Vyberte tie od STIL

Tradične obľúbeným vianočným darčekom pre predškolákov a školákov sú školské tašky. Na trhu existuje pomerne dosť školských tašiek, ale mnohé pokrivkávajú pokiaľ ide o kvalitu. Tie najlepšie nenájdete medzi rôznymi dovážanými produktami. Naopak, siahnite po školských taškách česko-slovenskej firmy STIL.

Darček, ktorý deti milujú

Je takmer tradíciou, že pokiaľ je už dieťa predškolákom a zažíva svoje posledné Vianoce ešte ako školou nepovinné, dostáva ako vianočný darček školskú tašku. Dostala ju moja mama, našla som ju pod stromčekom ja, ale taktiež moje deti. Doteraz si pamätám, ako vypadala, a to ju dokonca nemám ani na žiadnej fotografii. Na prvú školskú tašku sa nezabúda. Školské tašky pre prvákov sú naviac úžasnou motiváciou, vďaka ktorej sa vaše dieťa začne tešiť do školy.

 

TIP: STIL ponúka školské aktovky a školské batohy ako dizajnové sety, ku ktorým je možné dokúpiť tiež peračníky, boxy, zásterky, peňaženky, kufríky a ďalšie drobnosti s rovnakými motívmi. Je to nádherný a užitočný darček. Aj vďaka nemu sa bude vaše dieťa tešiť do školy.

Kvalitné školské tašky ovplyvňujú naše deti po celý život

Aktovky dokážu našim deťom zničiť chrbticu a pohybový aparát už v prvej triede základnej školy. Školské tašky STIL sú však iné. Ich obrovskou výhodou je, že prešli veľkým vývojom a vznikajú v spolupráci s lekármi a odborníkmi. Ide o certifikované produkty, o ktorých je možné smelo tvrdiť, že ich kvalita je overená špecializovanými lekármi. Či už ide o školské tašky pre prvákov, o školské tašky pre tretiakov, či pre staršie deti, v STIL vždy myslia na ergonómiu a zdravie detí, ktoré ich budú nosiť. Myslí sa však aj na výdaje rodičov. Preto tieto detské školské tašky vedia s deťmi rásť, sú veľmi kvalitné aj odolné. Konkurenčné produkty STIL prekonáva v mnohých smeroch – čo sa týka kvality, nízkej hmotnosti, TOP kvality prevedenia aj tým, že ide o certifikované výrobky pre deti. Veľkou výhodou je tiež jednoduchá dostupnosť školských tašiek od STIL. Dajú sa kúpiť nielen e-shope, ale takmer v každom papiernictve.

Dizajn deťom na mieru

Pre dieťa je veľmi dôležitý taktiež dizajn školských tašiek. Má svoje obľúbené farby, motívy, poteší ho, keď mu všetky doplnky spolu krásne ladia. Školské tašky pre piatakov samozrejme už vypadajú inak než pre prvákov. A v STIL vedia ponúknuť modely pre obe tieto vekové skupiny.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 66

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top