sekacka 1606406016

Nebaví vás pri kosení trávy riešiť palivo alebo kábel? Kúpte si AKU kosačku!

Každému z nás je určite dobre známe, že existujú elektrické kosačky, benzínové kosačky alebo kosačky s dieselovým motorom. AKU kosačky však už tak rozšírené nie sú. Ich použitie je však pohodlnejšie než sekanie s vyššie spomínanými druhmi kosačiek. Nemusíte totiž riešiť žiadne pohonné hmoty ani dávať pozor na kábel.

Hrdý nástupca elektrických kosačiek

Elektrické kosačky boli v minulosti veľmi obľúbené. Oproti tým na pohonné hmoty boli totiž o niečo tichší. Veľkou nevýhodou ale vždy bola nutnosť ich pripojenie do siete. Často sa vám totiž mohlo stať, že bol kábel moc krátky, v horšom prípade sa vám potom mohlo podariť kábel preseknúť. Tieto problémy u kosačiek na batériu riešiť nemusíte. Stačí si len postrážiť, aby bola batéria dostatočne nabitá, a dostanete sa do všetkých potrebných zákutí na záhrade a nemusíte dávať pozor na kábel. O popularite AKU kosačiek svedčí aj skutočnosť, že aktuálne je ponúka mnoho predajní a v niektorých prípadoch patrí medzi najrozšírenejšie ponúkané kosačky.

Kosačky na trávu na batériu majú však zatiaľ jednu nevýhodu, oproti tým elektrickým totiž nie sú tak cenovo dostupné. Ich ceny začínajú približne na 250, – euro.

Výhodou oproti benzínovým alebo naftovým kosačkám majú kosačky na batériu v tom, že sú ekologicky šetrné a nezvyčajne tiché.

Možnosť využitia viacerých strojov naraz

Akumulátorové stroja sa v dnešnej dobe všeobecne tešia veľkej obľube. Niektorí výrobcovia akumulátorového náradia dokonca umožňujú využitie jednej batérie a jednej nabíjačky pre viacero strojov. To je obrovská výhoda, pretože akumulátor s nabíjačkou stojí podobne, ako samotná kosačka na batériu.

Kto kosačku na batériu skvele využije?

Treba podotknúť, že AKU kosačka sa na občasné kosenia príliš neoplatí. Na také občasné kosenia bude stále vhodnejšie napr. elektrická kosačka, ktorá je cenovo dostupnejšie. Avšak pre človeka, ktorý udržuje svoj trávnik pravidelne (napríklad pri rodinnom dome), sa bude skvele hodiť. Výhodou je, že s takou kosačkou môžete kosiť aj v nedeľu, pretože jej chod nebude naozaj nikoho rušiť.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 100

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top