logolp1

Repasované PC sú ekonomické aj ekologické

Starší počítač je často lepší než nový. Potvrdí vám to mnoho ľudí, ktorí uprednostnili repasované PC či repasované notebooky pred novými.

Predaj repasovanej techniky nám umožňuje nakúpiť kvalitné počítače a notebooky za polovicu ceny v porovnaní s pôvodnou cenou. Môžeme si tak dovoliť siahnuť po prestížnych značkách aj vyšší triedach PC techniky. Po tých, ktoré by sme si inak z finančných dôvodov nemohli dovoliť, alebo by nám prišli ako predražené. Ku kvalitnejšej technike sa môžeme dostať len za 50 % pôvodnej ceny.

 

TIP: LacnePC na webovej adrese www.lacnepc.sk predáva presne tento sortiment repasovanej techniky. Nechýbajú repasované LCD monitory, notebooky ani PC.

Nákupom repasovanej techniky šetríme aj životné prostredie

O repasovanú techniku majú záujem aj ľudia, ktorí sú ekologicky orientovaní a zameraní na trvale udržateľný rozvoj. Tieto počítače by bolo škoda vyhodiť. Vďaka e-shopu LacnePC sa tieto počítače vracajú v perfektnom stave opäť do prevádzky a slúžiť môžu ešte niekoľko rokov.

Repasované nie je bazárové

Nepleťte si ale bazárový tovar s repasovaným. Repasovaná IT technika nepochádza od súkromných osôb, ani nejde o dlho používanú a opotrebovanú techniku. E-shop vykupuje vo veľkom počítače a IT techniku z firemných zdrojov, často napríklad od bank, ktorým skončil operatívny leasing a tieto počítače automaticky nahrádzajú novými. Každý prejde dôkladnou kontrolou a do predaja sa dostávajú iba bezchybne fungujúce kúsky. Niektoré dostávate aj s licenciou na operačný systém, ale nie je to podmienka. Na zakúpenú techniku máte záruku 12 mesiacov a môžete si ju predĺžiť.

Repasovaná technika pre každého

Repasované počítače sú ideálnou voľbou do domácnosti. Každá dnes potrebuje vhodné PC zariadenie. Hodí sa pre staršie deti aj študentov, taktiež pre home office. Je perfektným riešením pre živnostníkov, ktorí na začiatku podnikania zvažujú každú investíciu. Ale ide o výborné riešenie aj pre menšie firmy. Tie vďaka repasovanej techniky získajú nalepíš pomer cena/výkon.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 95

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top