pr spravy.sk interie sk uvodni

Interiérové doplnky, ktoré menia svet

Dennodenne sa pozeráte do okien vašich susedov či príbuzných a premýšľate nad tým odkiaľ majú krásne záclony či tapety? Neviete si poradiť s ich výberom tých vašich a pritom hodiny strávite nad ladením interiérových doplnkov? Možno potrebujete tak málo, a to je všeobecný prehľad o tom, čo je aktuálne, čo k sebe najviac pasuje, či aká dĺžka a farba záclon by sa hodila do miestnosti.

Záclony a ich prevedenia

Metrový textil má na svojom konte mnoho druhov látok s rôznymi vzormi a dĺžkami. V každom meste nájdete určite aspoň jeden kamenný obchod, ktorý predáva bytový textil. Ak hľadáte záclony poraďte sa s príslušnou vedúcou predajne o tom, aký štýl, dĺžku, spôsob uchytenia preferujete a veríme, že si z bohatej ponuky niečo vyberiete. Všeobecne platí, že menej je viac. Ak máte doma výrazný nábytok a koberce, voľte radšej jemnejšie záclony. V prípade, že chcete veľký priestor zútulniť, použite teplé odtiene a farebnejšie motívy záclon. Dĺžku záclon prispôsobte výške a šírke okien. Pre veľké okná odporúčame záclony siahajúce po zem, pre tie menšie zas kratšie.

Tapety v miestnosti

Tento štýl ladenia interiéru si zasluhuje vašu pozornosť. Kedysi boli tapety len známkou prepychu tých bohatých, dnes si ich môže dovoliť ktokoľvek. Tapety môžete aplikovať na jednu nosnú stenu alebo nimi pokryjete všetky steny v izbe. Všetko záleží od vašich preferencií a štýlu do akého chcete zladiť váš príbytok. Ak zvolíte aplikáciu tapety v geometrickom vzore priestor môžete opticky zväčšiť alebo naopak zmenšiť. Tapety sa vyrábajú v rôznych motívoch, odtieňoch. Takisto aj materiál tapiet môže v priestore veľmi pekne vyniknúť. Také bambusové tapety sa hodia do prírodne ladeného priestoru, tie s barokovými vzormi zas do pompéznejšieho. Podčiarknite svoju jedinečnosť krásnymi detailmi.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 100

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top