31540 rl klt 3147 5005 011

Vybavte svoj sklad či výrobu. Vieme, kde kúpite prepravky KLT

Prepravky rôzneho typu sú veľmi dôležité pre výrobu, logistiku, skladovanie aj samotný predaj. Jedny z najžiadanejších sú prepravky KLT.

KLT prepravky sa ponúkajú v rôznych veľkostiach

Ide o veľmi praktické a žiadané prepravky s hladkým dnom, ktoré okrem jednej výnimky splňujú VDA smernicu a majú v dne otvory pre odtok vody. Ergonomické a pevné prepravky nachádzajú uplatnenie v mnohých oblastiach, ale kľúčové sú pre automobilový priemysel. Práve tu sa používajú najčastejšie. Uplatnenie majú na montážnych linkách. Vďaka praktickým úchytom sa s nimi výborne manipuluje. Sú jednoducho identifikovateľné, pretože obsahujú plochu pre nalepenie čiarového kódu. Používať sa dajú pri teplotách od -20°C do 100 °C bez straty svojich vlastností. Prepravky KLT sú kompatibilné aj s plastovými vozíkmi pod prepravky a dá sa k nim prikúpiť veko s integrovanými drážkami. Veľký sortiment KLT prepraviek ponúka slovenská spoločnosť PK Group Slovakia s.r.o.

Rozpohybujte svoj náklad

Či už riešite náhradné diely k rôznym manipulačným vozíkom, alebo ich výrobu na kľúč, vo firme PK Group Slovakia vám ponúknu tiež široký sortiment pojazdových koliesok. Vyberiete si nielen transportné priemyslové kolieska, kolieska určené pre prácu pri vysokých teplotách, polyamidové kolieska, kolieska s polyuretánovým behúňom, ale aj antistatické kolieska, nábytkové kolieska a prístrojové kolieska. Priemery ponúkaných koliesok sú od 50 do 250 mm a s nosnosťou od 40 kg až po niekoľko ton.

Kolieska sa líšia ložiskami. Používajú sa ihlové, venčekové aj presné guľôčkové ložiská. Výber ložísk je dôležitý pre funkčnosť aj životnosť koliesok. Dôležité je kolieska vyberať aj podľa správne spočítaného dynamického zaťaženia pojazdových ložísk. Od roku 2020 zaradila do svojej ponuky firma aj kvalitné pojazdové kolieska značky TENTE. Tie vedia zákazníkom ponúknuť najlepší pomer cena/výkon.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 90

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top