50a38731365d5d28f48a2c940f921

Promo stánky podporia vaše koncoročné obchodné aktivity

Premeškať koncoročnú predajnú sezónu si môže dovoliť málokdo. A je jedno, či ste súkromník, alebo firma, či predávate tovar, alebo služby. Máte však dostatočné zázemie?

S prichádzajúcim koncom roka aj firmy a firmičky, ktoré inak predávajú zo svojich obchodov, kancelárii, mobilných telefónov ev. v e-shopoch, často opustia svoje zázemia a vydajú sa priamo za zákazníkmi. Nejde o žiadny domový predaj. Využijú rôzne predajné a prezentačné akcie, vianočné trhy, či len zvýšenú koncentráciu ľudí na zaujímavých predajných miestach. Pre tieto účely sa však hodí mať k dispozícii zázemie. Ideálne sú vlastné promo stánky.

Univerzálne promo stánky sa vyplatia

Ideálnym promostánkom je nožnicový stan. Možná síce túžite po unikátnom dizajne stánku, ale od toho nás odradí obvykle cena aj nepraktickosť. Stĺcť na mieste slovenskú kolibu, každé ráno ju postaviť a večer zase demontovať – to chce čas, montérov, a aj vhodný dopravný prostriedok na prepravu. Ak máte naviac predajných tímov viac, je aj prvotná investícia veľmi vysoká. V podstate sa dá povedať, že podobné veci sú neekonomické a nereálne.

Úplne iné je to s nožnicovými stanmi. Tie preveziete rovnako jednoducho ako tašku s nákupom. Sú malé, ľahké, skladné, pritom odolné. Výhodou je, že ich jednoducho rozložíte a opäť zložíte, tie menšie bez problémov v jednej osobe. Takže okrem nákladov na zakúpenie nožnicového stanu vám žiadne iné nevzniknú.

Stan pritom môže vypadať vždy inak. Stačí využiť možnosť a nechať si ho potlačiť firemným logo, rôznymi motívmi a sloganmi. Chcete mať perníkovú chalúpku? Urobte ju z nožnicového stanu. Naviac vďaka nepremokavej stene vás ochráni aj na vonkajších akciách.

Veľkosť podľa potreby

Výhodou nožnicových stanov je aj ich rozmerová variabilita. Vyberiete si ich od 2×2 metrov až po 3×6 metrov. Stany sa dajú naviac navzájom spájať do väčších celkov a tvarov. Variabilné je tiež použitie bočných textilných panelov.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 100 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Posts created 100

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top